Mirel Rădoi, după înfrângerea din derby-ul Olteniei: ”Am simțit că e un meci de 0-0”

Mirel Rădoi, după înfrângerea din derby-ul Olteniei: ”Am simțit că e un meci de 0-0”

Mirel Rădoi, după înfrângerea din derby-ul Olteniei: ”Am simțit că e un meci de 0-0”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport