Mesajul lui Vasile Buhăescu după despărțirea de Dinamo: "Asta m-a deranjat" + Ovidiu Burcă, "arătat cu degetul"

Mesajul lui Vasile Buhăescu după despărțirea de Dinamo: "Asta m-a deranjat" + Ovidiu Burcă, "arătat cu degetul"

Mesajul lui Vasile Buhăescu după despărțirea de Dinamo: "Asta m-a deranjat" + Ovidiu Burcă, "arătat cu degetul"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport