Marius Stoica a riscat și a câștigat un punct în derby-ul Argeșului: ”Nu mai aveam nimic de pierdut”

Marius Stoica a riscat și a câștigat un punct în derby-ul Argeșului: ”Nu mai aveam nimic de pierdut”

Marius Stoica a riscat și a câștigat un punct în derby-ul Argeșului: ”Nu mai aveam nimic de pierdut”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport