Marius Lăcătuș a tras un semnal de alarmă, după ce FCSB a luat bătaie de la Shkendija: ”Nu i-am văzut!”

Marius Lăcătuș a tras un semnal de alarmă, după ce FCSB a luat bătaie de la Shkendija: ”Nu i-am văzut!”

Marius Lăcătuș a tras un semnal de alarmă, după ce FCSB a luat bătaie de la Shkendija: ”Nu i-am văzut!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport