Maria Sakkari nu a mai fost de 8 ani la București, dar visează să revadă capitala României: "Ar fi grozav!"

Maria Sakkari nu a mai fost de 8 ani la București, dar visează să revadă capitala României: "Ar fi grozav!"

Maria Sakkari nu a mai fost de 8 ani la București, dar visează să revadă capitala României: "Ar fi grozav!"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport