Maria Sakkari, discurs sincer după ce a eliminat-o pe Simona Halep de la Kremlin Cup: "Am avut emoții la 6-4, 5-1"

Maria Sakkari, discurs sincer după ce a eliminat-o pe Simona Halep de la Kremlin Cup: "Am avut emoții la 6-4, 5-1"

Maria Sakkari, discurs sincer după ce a eliminat-o pe Simona Halep de la Kremlin Cup: "Am avut emoții la 6-4, 5-1"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport