Măldărășanu și-a certat jucătorii după eșecul cu UTA: "Mă deranjează și sunt supărat"

Măldărășanu și-a certat jucătorii după eșecul cu UTA: "Mă deranjează și sunt supărat"

Măldărășanu și-a certat jucătorii după eșecul cu UTA: "Mă deranjează și sunt supărat"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport