Lovitură! Și-a reziliat contractul și semnează cu ”gigantul din România”. A jucat NOUĂ meciuri în Europa în acest sezon

Lovitură! Și-a reziliat contractul și semnează cu ”gigantul din România”. A jucat NOUĂ meciuri în Europa în acest sezon

Lovitură! Și-a reziliat contractul și semnează cu ”gigantul din România”. A jucat NOUĂ meciuri în Europa în acest sezon


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport