L-a pus la zid pe Lionel Messi după eliminarea lui PSG din Champions League: ”Este o glumă!”

L-a pus la zid pe Lionel Messi după eliminarea lui PSG din Champions League: ”Este o glumă!”

L-a pus la zid pe Lionel Messi după eliminarea lui PSG din Champions League: ”Este o glumă!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport