Karim Benzema, despre penalty-ul executat în stil "panenka" la Manchester City - Real Madrid 4-3

Karim Benzema, despre penalty-ul executat în stil "panenka" la Manchester City - Real Madrid 4-3

Karim Benzema, despre penalty-ul executat în stil "panenka" la Manchester City - Real Madrid 4-3


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport