Jucătorul din SuperLigă dat dispărut de club a rupt tăcerea. Dezvăluiri grele: "Nu puteam dormi, mă gândeam cum o mai duc o lună"

Jucătorul din SuperLigă dat dispărut de club a rupt tăcerea. Dezvăluiri grele: "Nu puteam dormi, mă gândeam cum o mai duc o lună"

Jucătorul din SuperLigă dat dispărut de club a rupt tăcerea. Dezvăluiri grele: "Nu puteam dormi, mă gândeam cum o mai duc o lună"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport