Jucătorii CFR-ului, criticați de conducere după eșecul cu Rapid. “Nu s-au mobilizat bine, au fost multe greșeli”

Jucătorii CFR-ului, criticați de conducere după eșecul cu Rapid. “Nu s-au mobilizat bine, au fost multe greșeli”

Jucătorii CFR-ului, criticați de conducere după eșecul cu Rapid. “Nu s-au mobilizat bine, au fost multe greșeli”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport