”Japonezii” din Dumbrăvița. Ce mesaj au lăsat jucătorii în vestiar după 3-0 cu Șelimbăr

”Japonezii” din Dumbrăvița. Ce mesaj au lăsat jucătorii în vestiar după 3-0 cu Șelimbăr

”Japonezii” din Dumbrăvița. Ce mesaj au lăsat jucătorii în vestiar după 3-0 cu Șelimbăr


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport