Ironia lui Iftime, după 0-8 cu Farul: ”Norocul Botoșaniului că n-a ajuns la Campionatul Mondial”

Ironia lui Iftime, după 0-8 cu Farul: ”Norocul Botoșaniului că n-a ajuns la Campionatul Mondial”

Ironia lui Iftime, după 0-8 cu Farul: ”Norocul Botoșaniului că n-a ajuns la Campionatul Mondial”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport