Irina Begu a răbufnit după eliminarea de la Australian Open: “Am fost peste ea tot timpul”

Irina Begu a răbufnit după eliminarea de la Australian Open: “Am fost peste ea tot timpul”

Irina Begu a răbufnit după eliminarea de la Australian Open: “Am fost peste ea tot timpul”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport