Iranienii le-au lăsat americanilor în vestiar un mesaj scris de mână, cu hashtag-urile "#168" şi "#minab"

Iranienii le-au lăsat americanilor în vestiar un mesaj scris de mână, cu hashtag-urile "#168" şi "#minab"

După ce a obţinut o remiză împotriva Belgiei (0-0), naționala Iranului a lăsat un mesaj în vestiarul de pe stadionul SoFi, pentru a le mulţumi celor de la Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de a se îndrepta spre Seattle, pentru a juca vineri al treilea meci din grupa de la Cupa Mondială, împotriva Egiptului.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport