Iranienii au lăsat o scrisoare emoționantă în vestiarul de la Seattle, după meciul cu Egipt de la Cupa Mondială

Iranienii au lăsat o scrisoare emoționantă în vestiarul de la Seattle, după meciul cu Egipt de la Cupa Mondială

Iranienii au lăsat o scrisoare emoționantă în vestiarul de la Seattle, după meciul cu Egipt de la Cupa Mondială


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport