Ionel Dănciulescu, omul-record din Liga 1, a jucat o singură Supercupă: ”Am marcat, dar am pierdut”

Ionel Dănciulescu, omul-record din Liga 1, a jucat o singură Supercupă: ”Am marcat, dar am pierdut”

Ionel Dănciulescu, omul-record din Liga 1, a jucat o singură Supercupă: ”Am marcat, dar am pierdut”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport