Ionel Dănciulescu a avut doi ”clienți” de la FCSB, după meciul cu Inter Club d'Escaldes din preliminariile UCL

Ionel Dănciulescu a avut doi ”clienți” de la FCSB, după meciul cu Inter Club d'Escaldes din preliminariile UCL

Ionel Dănciulescu a avut doi ”clienți” de la FCSB, după meciul cu Inter Club d'Escaldes din preliminariile UCL


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport