Ion Țiriac n-a stat la discuții, după gafa făcută de americani: a plecat imediat! ”I-am făcut handicapați”

Ion Țiriac n-a stat la discuții, după gafa făcută de americani: a plecat imediat! ”I-am făcut handicapați”

Ion Țiriac n-a stat la discuții, după gafa făcută de americani: a plecat imediat! ”I-am făcut handicapați”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport