Ion Crăciunescu a răbufnit după eșecul naționalei României. ”Îmi vine să sparg televizorul!”

Ion Crăciunescu a răbufnit după eșecul naționalei României. ”Îmi vine să sparg televizorul!”

Ion Crăciunescu a răbufnit după eșecul naționalei României. ”Îmi vine să sparg televizorul!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport