Ion Crăciunescu a criticat dur arbitrajul finalei Cupei Mondiale: ”Greșeli care nu ar fi trebuit să existe la nivelul ăsta!”

Ion Crăciunescu a criticat dur arbitrajul finalei Cupei Mondiale: ”Greșeli care nu ar fi trebuit să existe la nivelul ăsta!”

Ion Crăciunescu a criticat dur arbitrajul finalei Cupei Mondiale: ”Greșeli care nu ar fi trebuit să existe la nivelul ăsta!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport