Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”

Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”

Întrebarea care l-a enervat pe Julian Nagelsmann, după ce Germania a pierdut cu Ecuador: ”Oprește-te! Sunt prostii”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport