”Imaginea fericirii” după Rapid - Sepsi 3-0. Ipostaza în care i-a surprins Diana Șucu pe șefii clubului din Giulești

”Imaginea fericirii” după Rapid - Sepsi 3-0. Ipostaza în care i-a surprins Diana Șucu pe șefii clubului din Giulești

”Imaginea fericirii” după Rapid - Sepsi 3-0. Ipostaza în care i-a surprins Diana Șucu pe șefii clubului din Giulești


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport