"I-am pupat pe toți, i-am felicitat". Mihai Stoichiță surprinde după ce România a retrogradat în Liga C

"I-am pupat pe toți, i-am felicitat". Mihai Stoichiță surprinde după ce România a retrogradat în Liga C

"I-am pupat pe toți, i-am felicitat". Mihai Stoichiță surprinde după ce România a retrogradat în Liga C


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport