Haos la naționala României! Încă doi jucători vor să se retragă, după rușinea din Muntenegru

Haos la naționala României! Încă doi jucători vor să se retragă, după rușinea din Muntenegru

România a început cu stângul campania din Liga Națiunilor: a fost învinsă cu 2-0 în Muntenegru.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport