Guardiola s-a enervat pe toată lumea, deși Manchester City a întors scorul cu Tottenham, de la 0-2: "Ne va distruge"

Guardiola s-a enervat pe toată lumea, deși Manchester City a întors scorul cu Tottenham, de la 0-2: "Ne va distruge"

Guardiola s-a enervat pe toată lumea, deși Manchester City a întors scorul cu Tottenham, de la 0-2: "Ne va distruge"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport