Gigi Becali n-a stat la discuții! ”N-am luat niciun ban. Nu e bun, la revedere!”

Gigi Becali n-a stat la discuții! ”N-am luat niciun ban. Nu e bun, la revedere!”

Gigi Becali n-a stat la discuții! ”N-am luat niciun ban. Nu e bun, la revedere!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport