Gigi Becali își avertizează fotbalistul: ”Joacă ce jucai, că de aia te-am luat”

Gigi Becali își avertizează fotbalistul: ”Joacă ce jucai, că de aia te-am luat”

Gigi Becali își avertizează fotbalistul: ”Joacă ce jucai, că de aia te-am luat”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport