Gigi Becali: "Îi chem pe Rotaru și pe Stoichiță să-mi facă mie un antrenor. Le dau bani lor, câte 10.000 de euro șpagă"

Gigi Becali: "Îi chem pe Rotaru și pe Stoichiță să-mi facă mie un antrenor. Le dau bani lor, câte 10.000 de euro șpagă"

Gigi Becali: "Îi chem pe Rotaru și pe Stoichiță să-mi facă mie un antrenor. Le dau bani lor, câte 10.000 de euro șpagă"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport