Gigi Becali: ”Avem fundaș stânga care e foarte bun, nici nu știu de unde l-am luat”

Gigi Becali: ”Avem fundaș stânga care e foarte bun, nici nu știu de unde l-am luat”

Gigi Becali: ”Avem fundaș stânga care e foarte bun, nici nu știu de unde l-am luat”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport