Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”

Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”

Gigi Becali a spus de ce Olaru a plecat de la FCSB. ”Știți asta de 25 de ani. Nu vreau să fiu ipocrit”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport