Gigi Becali a răbufnit. ”Nu mai vreau să vorbesc. E o rușine!”

Gigi Becali a răbufnit. ”Nu mai vreau să vorbesc. E o rușine!”

Gigi Becali a răbufnit. ”Nu mai vreau să vorbesc. E o rușine!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport