Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”

Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”

Gigi Becali a intrat în direct și a anunțat: ”Dacă-i iau pe ăștia doi, echipa e tare. Dau bani care nu s-au mai dat în România”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport