Gigi Becali a făcut precizări despre Vlad Chiricheș: ”Îmi pare rău de el”

Gigi Becali a făcut precizări despre Vlad Chiricheș: ”Îmi pare rău de el”

Gigi Becali a făcut precizări despre Vlad Chiricheș: ”Îmi pare rău de el”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport