"Gigi a mutat foarte bine". Ce a remarcat Ilie Dumitrescu după FCSB - Sepsi: "O singură fază mi-a plăcut"

"Gigi a mutat foarte bine". Ce a remarcat Ilie Dumitrescu după FCSB - Sepsi: "O singură fază mi-a plăcut"

"Gigi a mutat foarte bine". Ce a remarcat Ilie Dumitrescu după FCSB - Sepsi: "O singură fază mi-a plăcut"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport