Gică Hagi, după remiza de la Pitești: ”Puteam să câștigăm”. De ce este ”dependentă” echipa sa

Gică Hagi, după remiza de la Pitești: ”Puteam să câștigăm”. De ce este ”dependentă” echipa sa

Gică Hagi, după remiza de la Pitești: ”Puteam să câștigăm”. De ce este ”dependentă” echipa sa


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport