Gică Hagi a felicitat pe toată lumea, după 3-1 cu Rapid: ”Stăm bine acum”

Gică Hagi a felicitat pe toată lumea, după 3-1 cu Rapid: ”Stăm bine acum”

Gică Hagi a felicitat pe toată lumea, după 3-1 cu Rapid: ”Stăm bine acum”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport