Gestul făcut de David Popovici când Eduard Novak a vrut să bată palma cu el, după ce i-a dat cecul de 200.000 €

Gestul făcut de David Popovici când Eduard Novak a vrut să bată palma cu el, după ce i-a dat cecul de 200.000 €

Ministrul Sportului, Eduard Novak, i-a felicitat pe înotătorul David Popovici şi staff-ul său pentru cele două medalii de aur cucerite la Campionatele Mondialele de nataţie de la Budapesta, cu prilejul unei festivităţi desfăşurate duminică seara la Salonul Oficial de la Aeroportul Internaţional "Henri Coandă" din Otopeni.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport