Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”

Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”

Gabriela Ruse a răbufnit după calificarea în semifinale la WTA Bad Homburg: ”O urăsc! Sunt o fire complicată”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport