Gabi Balint, dezamăgit de Dan Petrescu: ”Oricât de beat de fericire ai fi, nu poți să înjuri așa. Steaua l-a format”

Gabi Balint, dezamăgit de Dan Petrescu: ”Oricât de beat de fericire ai fi, nu poți să înjuri așa. Steaua l-a format”

Gabi Balint, dezamăgit de Dan Petrescu: ”Oricât de beat de fericire ai fi, nu poți să înjuri așa. Steaua l-a format”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport