Fotbaliștii de la CFR Cluj, băgați în ședință de fani după ce au pierdut Supercupa cu FCSB. ”Aveți stema aia în piept”

Fotbaliștii de la CFR Cluj, băgați în ședință de fani după ce au pierdut Supercupa cu FCSB. ”Aveți stema aia în piept”

Fotbaliștii de la CFR Cluj, băgați în ședință de fani după ce au pierdut Supercupa cu FCSB. ”Aveți stema aia în piept”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport