Florin Tănase, după ce a marcat împotriva echipei conduse de Cosmin Olăroiu: "Ușor, ușor o să revin"

Florin Tănase, după ce a marcat împotriva echipei conduse de Cosmin Olăroiu: "Ușor, ușor o să revin"

Florin Tănase, după ce a marcat împotriva echipei conduse de Cosmin Olăroiu: "Ușor, ușor o să revin"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport