FCSB anunță că nu poate disputa următoarele două meciuri: "Nu dorim nimănui să ajungă în situația asta"

FCSB anunță că nu poate disputa următoarele două meciuri: "Nu dorim nimănui să ajungă în situația asta"

FCSB a anunțat că nu va putea juca meciurile cu Farul, de duminică, din Liga 1 și FC Voluntari, programat miercuri, în optimile Cupei României.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport