Fanii din DDB sunt mulțumiți de Mircea Rednic, deși n-a reușit o victorie. “E omul de care Dinamo are nevoie”

Fanii din DDB sunt mulțumiți de Mircea Rednic, deși n-a reușit o victorie. “E omul de care Dinamo are nevoie”

Fanii din DDB sunt mulțumiți de Mircea Rednic, deși n-a reușit o victorie. “E omul de care Dinamo are nevoie”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport