Edi Iordănescu, prima reacție după despărțirea de FCSB: ”Dacă n-am reușit eu, n-o va face nimeni!”

Edi Iordănescu, prima reacție după despărțirea de FCSB: ”Dacă n-am reușit eu, n-o va face nimeni!”

Edi Iordănescu, prima reacție după despărțirea de FCSB: ”Dacă n-am reușit eu, n-o va face nimeni!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport