”E puțin retard!” Portarul Argentinei, ”ochit” din toate părțile după gestul grobian de la Cupa Mondială: ”Inadmisibil”

”E puțin retard!” Portarul Argentinei, ”ochit” din toate părțile după gestul grobian de la Cupa Mondială: ”Inadmisibil”

”E puțin retard!” Portarul Argentinei, ”ochit” din toate părțile după gestul grobian de la Cupa Mondială: ”Inadmisibil”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport