După Marius Ștefănescu, Alex Pop mai vrea încă un jucător la Dinamo: ”E binevenit aici!”

După Marius Ștefănescu, Alex Pop mai vrea încă un jucător la Dinamo: ”E binevenit aici!”

După Marius Ștefănescu, Alex Pop mai vrea încă un jucător la Dinamo: ”E binevenit aici!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport