Dinamo nu a mai învins-o pe FCSB de patru ani, dar Zeljko Kopic e convins: ”Nu va fi o surpriză”

Dinamo nu a mai învins-o pe FCSB de patru ani, dar Zeljko Kopic e convins: ”Nu va fi o surpriză”

Dinamo nu a mai învins-o pe FCSB de patru ani, dar Zeljko Kopic e convins: ”Nu va fi o surpriză”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport