Dinamo a vrut să-l aducă pe ultimul antrenor care a luat titlul cu FCSB: ”M-au întrebat de vreo două ori!”

Dinamo a vrut să-l aducă pe ultimul antrenor care a luat titlul cu FCSB: ”M-au întrebat de vreo două ori!”

Dinamo a vrut să-l aducă pe ultimul antrenor care a luat titlul cu FCSB: ”M-au întrebat de vreo două ori!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport